BÓJKA W CENTRUM KAMIEŃSKA

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło w centrum Kamieńska. Pomiędzy dwiema grupami osób doszło do sprzeczki a następnie do bijatyki. W związku z tym zdarzeniem do policyjnego aresztu trafiło trzech mężczyzn w wieku od 19 do 20 lat.

Do zdarzenia doszło w nocy z 9 na 10 grudnia 2017 roku. – Patrol policyjny na miejscu zastał dwie negatywnie nastawione do siebie grupy osób, wzajemnie się oskarżające. Jak ustalili funkcjonariusze w incydencie tym brało udział pięć osób, są to mieszkańcy gminy Kamieńsk. Wszyscy byli nietrzeźwi, zarówno sprawcy jak i dwoje pokrzywdzonych. Mundurowi na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe, którego załoga udzieliła pomocy medycznej awanturnikom. Każdy z nich miał liczne zasinienia i uskarżał się na bóle. Trzech mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu. Żaden z nich nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. 11 grudnia 2017 roku śledczy przesłuchali uczestników tego zdarzenia, którzy podawali różne wersje przebiegu  zajścia. Konieczne było przeprowadzenie konfrontacji pomiędzy uczestnikami zdarzenia oraz przesłuchanie kolejnych świadków. Na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że była to bójka. Postawienie zarzutów w tej sprawie będzie możliwe dopiero po uzyskaniu opinii biegłych – wyjaśnia rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

W rozumieniu prawa karnego bójka to starcie fizyczne, co najmniej trzech osób, które jednocześnie atakują i bronią się. Za takie zachowanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD