Borys Budka w Radomsku zachęcał do głosowania na Rafała Trzaskowskiego

Reklama

W ramach poparcia dla Rafała Trzaskowskiego, Borys Budka organizuje spotkania wyborcze w województwie łódzkim. O godz. 15 przyjechał do Radomska.


Najpierw na Era Parku rozdawał ulotki i zachęcał do głosowania na Rafała Trzaskowskiego w nadchodzących wyborach prezydenckich. Po chwili spotkał się z dziennikarzami. W konferencji uczestniczył sekretarz Platformy Obywatelskiej Marcin Kierwiński, poseł Cezary Grabarczyk i lokalni przedstawiciele i sympatycy partii.

Mamy dość miliardowych, megalomańskich inwestycji. Mamy dość nachalnej propagandy i czeków bez pokrycia i pustych obietnic – mówiła dziś Magdalena Spólnicka, szefowa powiatowych struktur PO.

W dyskusji wzięli udział mieszkańcy. Nagranie z konferencji:Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej podziękował mieszkańcom powiatu radomszczańskiego, za dużą aktywność podczas zbierania podpisów dla Rafała Trzaskowskiego. Szef PO namawiał do pójścia w niedzielę do urn.

Potrzebujemy bardzo dużej mobilizacji, ten wynik wyborczy jest otwarty. Wiemy doskonale, jak obecna władza boi się niezależnego prezydenta, który będzie patrzył na ręce (…) Dziś nie wybieramy prezydenta Andrzeja Dudy, dziś wybieramy wiceprezydenta Dudę. Prawdziwym prezydentem jest Jarosław Kaczyński. Prawdziwym zapleczem Andrzeja Dudy jest Antoni Macierewicz, Mariusz Kamiński ułaskawiony przez A. Dudę. To jest wybór pomiędzy silnym prezydentem, który odbuduję narodową wspólnotę, prezydentem patrzącym w przyszłość. Apeluje do państwa, abyście wzięli udział w wyborach. O wybór Polski otwartej, uśmiechniętej, demokratycznej i tolerancyjnej – mówił Borys Budka.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD