NA SYGNALE

BRAWURA NIE POPŁACA

Nieodpowiedzialne zachowanie 22 – letniego kierowcy bmw mogło zakończyć się o wiele gorzej. Młody kierowca najprawdopodobniej ze względu na nadmierną prędkość na mokrej nawierzchni wpadł w poślizg i uderzył w ścianę sklepu.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia 2019 roku, przed godziną 13.00 na terenie placu centrum handlowego mieszczącego się przy ulicy Kościuszki w Radomsku.

– Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni kierowca bmw jadąc od ulicy Reymonta, drogą znajdującą się w strefie ruchu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze a następnie uderzył w znak drogowy i budynek placówki handlowej. Kierujący bmw w rozmowie z policjantami powiedział, że prawdopodobnie jechał z nieodpowiednią prędkością i na śliskiej nawierzchni stracił kontrolę nad autem. 21 – letni pasażer bmw z obrażeniami ciała został przewieziony do radomszczańskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy Radomska – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało, że 22 – latek był trzeźwy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Na szczęście inne osoby przebywające w tym miejscu nie odniosły obrażeń.

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW