Reklama
KOMBIT-kasy
APLIKACJAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

Budowa Autostrady A1. Zmiany w organizacji ruchu

W związku z koniecznością naprawy nawierzchni na estakadzie autostrady A1 na 263-im kilometrze drogi (odcinek między węzłami Piątek i Kutno – Wschód) kierowcy jadący na północ napotkają utrudnienia. W miejscu, gdzie stwierdzono uszkodzenia nawierzchni, z ruchu wyłączony został pas wolny i jazda może odbywać się może tylko pasem szybkim, jednak obowiązuje tam ograniczenie do 80 km/h. Prace będą prowadzone w dniach od 30.06 do 02.07. Drogowcy apelują o ostrożność i stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu

Zmiana organizacji ruchu została wprowadzona również w Stobiecku Szlacheckim. Na 440-tym kilometrze drogi zlikwidowane zostało tymczasowe rondo u zbiegu z drogą powiatową Wierzbica – Stobiecko. Oznacza to, że od tej chwili po trasie głównej (DK1) jazda możliwa będzie jedynie na wprost, zarówno z południa, jak i z północy, zaś po drodze powiatowej przejazd będzie możliwy pod budowaną trasą, ale jedynie dla pojazdów o wysokości do 2 metrów. Pozostałe muszą korzystać z objazdu przez: Wolę Jedlińską, Ładzice i Radomsko. Taki stan rzeczy utrzyma się do czasy wybudowania i przekazaniu do użytkowania wiaduktu na drodze powiatowej Stobiecko – Wierzbica, co, według zapewnień wykonawcy powinno nastąpić pod koniec tego roku.

 

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Nie polecam przejazdu pod trasą bo droga polna to przy tym co jest pod nowym mostkiem, niemal autostrada. Lepiej jechać z kierunku od Rożny przez Zdania na Dobryszyce i tam pod trasą do Malutkich. Też nierówności i dziury ale mniejsze. Warto by nasze media zapytały wykonawców robót o jakość tych udostępnionych przejazdów bo skoro są oddane do ruchu to dlaczego ich stan jet jakby po bombardowaniu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK