Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Gidlach

Reklama

18 listopada gmina podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o dofinansowanie w formie pożyczki i dotacji na realizację zadania „Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Gidlach”

Całkowita wartość projektu wynosi 947.870,79 zł. Łączna wysokość dofinansowania z WFOŚiGW w Łodzi to 441.477,00 zł  (Dotacja w wysokości 132.441,00 zł, pożyczka w kwocie 309.036,00 zł). Otrzymane dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego to 506.393,08 zł.

Przedsięwzięcie obejmuje budowę budynku gospodarczo – garażowego, budynku obsługi punktu, wykonanie drogi utwardzonej, wykonanie utwardzenia terenu  z betonu w miejscu ustawienia kontenerów na odpady wraz ze zmianą ukształtowania terenu, wykonanie rampy o konstrukcji betonowej z podjazdami, wykonanie systemu kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami podczyszczającymi, separatorem i przepompownią, ustawienie 11 kontenerów do selektywnej zbiórki odpadów, budowę oświetlenia wewnętrznego na słupach oświetleniowych, budowę zjazdu na drogę wewnętrzną manewrową i miejscami postojowymi.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD