Cezary Stefańczyk został dyrektorem Akademii Młodego Piłkarza RKS

Reklama

Cezary Stefańczyk wraca do Radomska. Wychowanek RKS, który zakończył profesjonalną karierę piłkarską został dyrektorem Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko.

W swojej karierze Stefańczyk reprezentował barwy Omegi Kleszczów, Warty Działoszyn, Heka Czermno, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Concordii Piotrków Trybunalski, Pelikana Łowicz, Zawiszy Bydgoszcz, ŁKS-u Łomża, Bogdanki Łęczna, a także ŁKS-u Łódź.

Bardzo cieszę się, że mogłem wrócić do RKS po tylu latach nieobecności. Chce pomóc klubowi i radomszczańskiej młodzieży. Przez ostatnie 5 lat nikt nie zadebiutował na poziomie I ligi czy ekstraklasy. Moim celem jest kształcić młodych piłkarzy, tak aby mieli szansę grać na wyższych poziomach. Chce zbudować silny klub – mówił Cezary Stefańczyk, który nie wyklucza powrotu na boisko. Tym razem amatorsko. O tym w jakich barwach zobaczymy 36-letniego piłkarza dowiemy się w najbliższych dniach.

To nie koniec dobrych wieści z klubu. Na dzisiejszej konferencji prasowej zarząd przekazał, że Akademia Młodego Piłkarza RKS utrzymała złotą gwiazdkę przyznaną przez Polski Związek Piłki Nożnej. Certyfikat gwarantuje najlepszy poziom trenowania dzieci i młodzieży w Polsce. Radomszczańska akademia jest jedną ze stu najlepszych akademii w Polsce.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD