CHARYTATYWNA GWIAZDKA W „SZÓSTCE”

Reklama

„Gwiazdka w sercu trwa cały rok…” takie motto już od 5 lat towarzyszy koncertowi charytatywnemu organizowanemu przez społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku.  Jak co roku, imprezie przyświecał szczytny cel. Podczas tegorocznej akcji zbierano pieniądze na leczenie dwóch uczniów placówki.

Występy artystyczne uczniów „szóstki”, w tym doskonała adaptacja „Opowieści Wigilijnej” oraz wprowadzający w klimat zbliżających się świat śpiew szkolnego chóru sprawiły, iż miło robiło się na duszy. Jeżeli do tego dołożymy występy uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Radomsku, to z całą mocą można stwierdzić, iż gwiazdka zabłysła w  wielu sercach. – Bardzo się cieszymy, iż organizowana przez nas charytatywna impreza jest tak dobrze odbierana nie tylko przez rodziców uczniów naszej szkoły, ale przez radomszczan. Z każdym rokiem uczestniczy w niej coraz więcej osób. To cieszy, to napawa radością i utwierdza w przekonaniu, iż warto pomagać innym – mówi Ewa Kawka, jedna z organizatorek „Gwiazdki w sercu”.

W programie wydarzenia oprócz występów uczniów „szóstki” oraz zaproszonych gości  była aukcja przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Wśród licytowanych gadżetów znalazły się m. in. książki, obrazy, ale także czapka od Jacoba, koszulki Natalii Partyki czy bidon z podpisami Rafała Majki i Petera Sagana. Bidon licytowany był jako pierwszy i „poszedł” za… 150 złotych.  Organizatorzy dla uczestników koncertu przygotowali też kiermasz ozdób świątecznych i kawiarenkę z domowymi wypiekami.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD