Reklama
KOMBIT-kasy
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

CHARYTATYWNIE DLA MONIKI

Przez całą niedzielę trwały imprezy charytatywne na rzecz Moniki Osińskiej, 13-letniej mieszkanki powiatu radomszczańskiego, cierpiącej na wrodzoną łamliwość kości.

Cykl imprez rozpoczął rajd rowerowy zorganizowany przez Klub Turystyczny PTTK w Radomsku. Rowerzyści przebyli ponad 30-kilometrową trasę (m.in. przez Cadów, Łowicz, Dmenin, Amelin i Strzałków). Następnie na boisku przy ul. Kościuszki w Radomsku odbył się Charytatywny Piknik Sportowy, podczas którego rozegrany został mecz piłki nożnej między drużynami AKP for Bet Pogrom Radomsko i Alfa Kleszczów (wynik 1:2).
Po południu przy stawach w dzielnicy Stobiecko Miejskie odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci, pokazy fitness, zlot aut i motocykli. Było też wiele innych atrakcji, m.in. zabawy dla najmłodszych, stoiska ze słodyczami i potrawami z grilla, koncerty i dyskoteka pod chmurką. Przez cały czas trwała zbiórka na rzecz leczenia i rehabilitacji Moniki Osińskiej.
Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Wspólny Samorząd, klub AKP forBet Pogrom Radomsko, Klub Turystyczny PTTK , Czarni Radomsko, Klub Weterani Szos.

AKTUALIZACJA: Podczas niedzielnej imprezy charytatywnej na rzecz Moniki Osińskiej udało się zebrać 5.260,99 zł. Ponadto firma Ontex przekazała 1 tys. złotych na konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, której Monika jest podopieczną.

(info: Starostwo Powiatowe w Radomsku)

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
WIDOK