Reklama
Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA POWIATU

CHCESZ ZAREJESTROWAĆ SAMOCHÓD? UMÓW SIĘ PRZEZ TELEFON

Starostwo Powiatowe w Radomsku zachęca do telefonicznego ustalania terminu wizyty w Wydziale Komunikacji, w celu rejestracji pojazdu.

Obecnie w Starostwie Powiatowym w Radomsku codziennie rejestrowanych jest około 50 pojazdów. Sprawy załatwiane są na bieżąco w kolejności składanych wniosków. Większość klientów przychodzi rejestrować auta w godzinach rannych, wtedy może się zdarzyć, że muszą poczekać na załatwienie sprawy w kolejce, potem – w godzinach południowych, najczęściej kolejek już nie ma.

Osoby, które zainteresowane są umówieniem się na konkretny termin, mogą telefonicznie ustalić z urzędnikiem termin rejestracji pojazdu lub np. wymiany dokumentu. Mogą to zrobić dzwoniąc pod nr tel. 44 685 89 84 lub 44 685 89 20.

– Drogą telefoniczną można ustalić konkretny dzień i godzinę wizyty w urzędzie – informuje Henryk Zieliński, naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu. – Tygodniowo korzysta z takiej możliwości po kilkanaście osób. Często zdarza się, że interesanci, którzy skontaktowali się telefonicznie w godzinach porannych, mogą umawiać się na wizytę jeszcze tego samego lub następnego dnia lub w innym dogodnym dla nich terminie.

W kasie starostwa opłaty można uiszczać za pomocą karty płatniczej.

***

Godziny obsługi interesantów w sprawach związanych z rejestracją i oznaczaniem pojazdów:

– przyjmowanie wniosków: czwartek: 7:30 – 14:30, pozostałe dni robocze: 7:30 – 13:30.

– wydawanie dokumentów: czwartek: 7:30 – 16:15, pozostałe dni robocze: 7:30 – 15:15.

Wnioski o rejestrację pojazdu, wymianę lub wydanie wtórnika dokumentu lub oznaczenia rejestracyjnego pojazdu realizowane są w pokojach 101, 102, 103.

Wykonane stałe dowody rejestracyjne wydawane są w pok. 100.

Pozostałe sprawy związane z rejestracją i oznaczaniem pojazdów rozpatrywane są w pok. 104 (tel. 44 683 09 28).

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW