CHCIELI WYMIERZYĆ SPRAWIEDLIWOŚĆ – TRAFILI DO ARESZTU

Reklama

Policjanci z Posterunku Policji w Lgocie Wielkiej zatrzymali cztery osoby w wieku 64, 25, 24, 23 lata, które są podejrzewane o pobicie 23 – letniego mieszkańca gminy Ładzice. Ponadto, najstarszy z nich dokonał rozboju na pokrzywdzonym.

Czynności prowadzone przez policjantów w tej sprawie nadzoruje radomszczańska prokuratura.

– Z ustaleń śledczych wynika, że pomiędzy napastnikami a ofiarą od dłuższego czasu dochodzi do nieporozumień, sprzeczek i wzajemnych oskarżeń. Do wspomnianego zdarzenia doszło 4 lipca 2017 roku w miejscowości Zakrzówek Szlachecki. Natomiast, policjanci o zajściu tym dowiedzieli się 12 lipca. Wszystko wskazuje na to, że sprawcy zajechali samochodem drogę 23 – latkowi, zrzucili go z roweru i zaczęli uderzać go po całym ciele kijami i haczkami ogrodowymi. Następnie, 64 – latek zabrał rower pokrzywdzonego, włożył do bagażnika auta i wraz z pozostałymi atakującymi odjechał z miejsca zdarzenia – relacjonuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

23 – latek doznał licznych stłuczeń oraz otarć naskórka. Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a za rozbój nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(info: KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD