CHINY ZAINTERESOWANE RADOMSKIEM

Reklama

Delegacja, w skład której wchodzili m.in. chińscy inwestorzy odwiedziła radomszczańską podstrefę Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Goście rozmawiali z władzami Radomska o ewentualnej możliwości zainwestowania w naszym mieście.

IMG_0024

Chińskim inwestorom towarzyszyli przedstawiciele Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łodzi.

– Podczas tego spotkania omawialiśmy możliwości inwestycyjne w Radomsku na terenie radomszczańskiej podstrefy inwestycyjnej.  Delegacja była mocno zainteresowana naszymi terenami i możliwościami pozyskania ludzi do pracy. Można powiedzieć, że inwestycja związana jest z przemysłem AGD – zauważa Jarosław Wojdełko z Centrum Nowoczesnych Inwestycji Urzędu Miasta Radomsko.

W naszym mieście gościli nie tylko przedsiębiorcy, ale i władze jednego z chińskich miast.

– W ramach naszej współpracy z Chinami przybyła do nas delegacja przedstawicieli tamtejszych władz. Rozmawialiśmy o możliwości współpracy. Goście zwiedzili Radomsko, które ich oczarowało. Wizyta wróży nawiązanie współpracy w przyszłości – zauważa Jarosław Wojdełko.

(fot. UM w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD