Reklama
LOKALNI SPOŁECZNICYZ ŻYCIA MIASTA

CHÓR „SERENADA” WYRÓŻNIONY

XX Przegląd Twórczości Seniorów ph. „Tak żyć, by coś zostało z tych dni” zorganizowany przez Sieradzkie Centrum Kultury okazał się szczęśliwy dla chóru „Serenada” działającego przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Radomsku. Chór otrzymał wyróżnienie w kategorii zespołów wokalnych. III miejsce w kategorii duetów zdobyły panie Romualda Gotwald i Olga Dąbrowska, a wyróżnienie przyznano z kolei duetowi Romualda Gotwald i Elżbieta Herod. W kategorii „gawędziarze” zwyciężyła Wanda Małek.

Uczestnicy swoje talenty prezentowali w ośmiu kategoriach. – W przeglądzie udział wzięło około 500 osób, w tym ponad 50 zespołów wokalnych, kapel, zespołów wokalno-instrumentalnych, zespołów ludowych, śpiewaczych, duetów, kabaretów i teatrów – zauważa dyrygent chóru, Jan Mielczarek.

Chór „Serenada” otrzymał wyróżnienie w kategorii zespołów wokalnych. III miejsce w kategorii duetów zdobyły panie Romualda Gotwald i Olga Dąbrowska, a wyróżnienie przyznano z kolei duetowi Romualda Gotwald i Elżbieta Herod. W kategorii „gawędziarze” zwyciężyła Wanda Małek. Jury przeglądu przyznało również nagrody pieniężne, statuetki i dyplomy.

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW