CZOŁOWE ZDERZENIE W JÓZEFOWIE

Reklama

Trzy osoby z poważnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do placówek medycznych. To skutki wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Józefów, gmina Kodrąb.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 43 – letni mieszkaniec powiatu starachowickiego kierujący peugeotem boxerem jadąc w kierunku Przedborza, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym toyotą. Zarówno 32 – letni kierujący toyotą jak i dwaj mężczyźni podróżujący peugeotem zostali przewiezieni do szpitali w Radomsku i Piotrkowie Trybunalskim. Kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci przypominają o konieczności dostosowania prędkości do zmiennych warunków atmosferycznych panujących na drodze. – Aby szczęśliwie dojechać do wyznaczonego celu oraz uniknąć niepotrzebnych tragedii trzeba zachować maksymalną ostrożność na drodze. Pamiętajmy, że ujemne temperatury i opady śniegu sprawiają, że droga hamowania pojazdu znacznie się wydłuża. Nie zawsze kierujący zdąży natychmiast zatrzymać samochód – zauważa Aneta Wlazłowska, z KPP w Radomsku.

(fot: KKP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD