DNI RODZINY ZAINAUGUROWANE

Reklama

„Ja jestem” to myśl przewodnia „Marszu dla Życia i Rodziny”, będącego jednocześnie inauguracją tegorocznych Dni Rodziny w Radomsku.

„Marsz dla Życia i Rodziny” będący publiczną manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego poprzedziła msza święta odprawiona w kolegiacie pw. św. Lamberta. Tuż po niej uczestnicy marszu przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Kamieńska przeszli do Parku Świętojańskiego, gdzie rozpoczął się piknik rodzinny ph. „Zdrowie Mamy”.

Wydarzenia odbyły się w ramach XVII Dni Rodziny, które w tym roku przebiegają pod hasłem „ O godne narzeczeństwo”.

– To hasło jest swoistym nawiązaniem do lipcowych światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w naszym kraju. Dobrze przeżyty czas narzeczeństwa jest bardzo ważny, po to, aby czas małżeństwa był czasem pięknym – zauważa Tadeusz Olczyk, organizator Radomszczańskich Dni Rodziny. – Niech te Dni Rodziny toczą się z pożytkiem dla radomszczan, po to, by coś zostało w ich sercach, żeby umocniły nasze małżeństwa, rodziny. Niech będzie to owocnie przeżyty czas – dopowiada.

Dni Rodziny zakończy wzorem poprzednich edycji Procesja Jadwiżańska, ku czci patronki Radomska św. Jadwigi Królowej, która przejdzie ulicami miasta 12 czerwca.

Program XVII Radomszczańskich Dni Rodziny na http://portal2.pulsradomska.pl/nami-xvii-radomszczanskie-dni-rodziny-program/

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD