DO RADOMSKA PŁYNĄ RZĄDOWE PIENIĄDZE

Reklama

Wszystko wskazuje na to, iż remontu doczeka się w końcu ulica Spacerowa oraz Jagiellońska. Jak podczas dzisiejszej konferencji prasowej poinformowali radni Prawa i Sprawiedliwości z rządowego Programu Rozwoju Powiatowej i Gminnej Infrastruktury Drogowej zostały przyznane pieniądze na modernizację wymienionych dróg.  Rządowe pieniądze na remonty dróg trafią również do gmin wchodzących w skład Powiatu Radomszczańskiego.  –  Jest to można rzec gorąca jeszcze informacja, którą otrzymałem od pani poseł Anny Milczanowskiej – zauważył podczas dzisiejszej konferencji prasowej Szymon Zyberyng.

 Zyberyng podkreślił, iż prawdopodobieństwo przyznania  środków graniczy z pewnością. – To są kwestie techniczne, sądzę, że niedługo ta informacja, o której mówię, że jest prawdopodobna stanie się bardzo oficjalna.

 Z docierających informacji wynika, iż pieniądze zostały przyznane Radomsku na przebudowę ulicy Spacerowej i Jagiellońskiej. Środki trafią też do gmin znajdujących się na terenie Powiatu Radomszczańskiego. Trafią one do gminy Gomunice, Przedbórz, Żytno i Dobryszyce.    

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD