DOBRA GRA MŁODZICZEK

Drużyna młodziczek UMLKS Radomsko w składzie Kinga Więcławska, Weronika Zarębska zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego młodzików w tenisie stołowym. Tym samym zakwalifikowała się do finałów  Drużynowych Mistrzostw Polski młodziczek, które odbędą się w dniach 5-8 maja  w Krośnie.

– W grze pojedynczej Kinga uplasowała się na miejscach 5-8, a w grze deblowej nasze dziewczęta też sklasyfikowane zostały na miejscach 5-8 – wyjaśnia trener Jacek Kawka.

W singlach chłopców startował Hubert Wolski i Kacper Wolski zajmując odległe lokaty. Chłopcy w grze deblowej uplasowali się na miejscach 9-16.