MEBIN

Dofinansowanie do obozów sportowych od Fundacji Lotto

Jubiler Ako

Fundacja Lotto przyjmuje wnioski o dofinansowanie kosztów obozów sportowych odbywających się w terminie od 1 marca do 31 grudnia.

Mogą je składać organizacje pozarządowe powołane do realizacji w ramach swej podstawowej działalności statutowej zadań w zakresie upowszechniania sportu i kultury fizycznej:
– związki stowarzyszeń,
– stowarzyszenia,
– fundacje.

Każdy obóz powinien: Mieć charakter sportowy, trwać co najmniej 10 dni, realizować w każdym dniu co najmniej 2 godziny zajęć sportowych, mieć charakter wyjazdowy (obejmować noclegi dla uczestników) i odbywać się wyłącznie na terenie Polski, być zgodny z wytycznymi w związku z sytuacją epidemiologiczną.

Wysokość wsparcia wynosi do 1tys. zł na jednego uczestnika obozu (maks. 50 uczestników), maks. 80 proc. Konkurs realizowany będzie w terminie od 3 lipca do dnia 31 października, lub do wyczerpania puli środków przeznaczona na jego realizację. W przypadku wnioskowania o refundację kosztów obozu, który odbył się przed dniem złożenia wniosku, termin składania aplikacji o dofinansowanie w ramach konkursu, upływa 31 lipca.

Więcej informacji: https://www.fundacjalotto.pl/sportowe-wakacje

Kontakt: https://www.fundacjalotto.pl/kontakt

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW