Luxbud

“Dotknąć okruchów czasu”, czyli zaproszenie na wędrówkę po powiecie radomszczańskim

Polonaisse

Na wakacyjne wojaże ERA Travel proponuje wędrówkę po powiecie radomszczańskim.


Akcja  reakcja

Już 31 lipca br. dla dzieci i młodzież (od 12 do 18 lat) odbędzie się rajd pieszy pt. “Dotknąć okruchów czasu”. Udział w rajdzie jest bezpłatny.
Zaplanowaliśmy moc atrakcji. Rozpoczynamy zwiedzaniem miejscowości Przedbórz, by móc dotknąć ruin zamku i wieży kościelnej z czasów królowania Kazimierza Wielkiego. Dowiemy się wielu ciekawostek o tym miejscu oraz zobaczymy zbiory etnograficzne w Muzeum Ludowym w Przedborzu. Następnie z Żeleźnicy ruszamy Szlakiem Królewskich Łowów wraz z przewodnikami z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Przedborskiego Parku Krajobrazowego do Dojo Stara Wieś. Tak, tak odwiedzimy i poznamy w pigułce kulturę Japonii w środku Polski.

Ilość miejsc jest ograniczona (45 osób) i o możliwości wzięcia w nim udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia, regulamin i informacje o rajdzie dostępne w Starostwie Powiatowym w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, 97-500 Radomsko lub za pośrednictwem tel. 44 685 89 40, e-mail: turystyka@radomszczanski.pl

Cele rajdu: zachęcenie do uprawiania tzw. turystyki weekendowej i turystyki jednego dnia na terenie powiatu radomszczańskiego, promocja walorów turystycznych i kulturowych powiatu, promocja turystyki przyjaznej środowisku, propagowanie wśród dzieci zdrowego i sportowego trybu życia.

Wymagana jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych na wyjazd dziecka na rajd pieszy. Zapisy będą trwały do piątku (29 lipca) do godz.14.00.

Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD