Dożynki województwa łódzkiego: utrudnienia i ograniczenia w ruchu już od 19 sierpnia

Reklama

Dożynki Wojewódzkie już w najbliższą niedzielę (21 sierpnia). Jednak od dziś 19 sierpnia należy spodziewać się utrudnień i ograniczeń w ruchu w Radomsku.


W piątek (19 sierpnia) od godz. 8.00 zostanie częściowo, a w sobotę (20 sierpnia) całkowicie – wyłączony z użytku parking przy kompleksie rekreacyjnym AQUARA. Ograniczenie zostaną zniesione w niedzielę około godz. 15.00.

Od godz. 8.00 w sobotę (20 sierpnia) do godz. 6.00 w poniedziałek (22 sierpnia) z ruchu zostaną wyłączone ulice: Armii Krajowej od ul. Piwnej do ul. Kasztelańskiej i Leszka Czarnego od Starostwa Powiatowego do ul. Kasztelańskiej (dotyczy parkingu przy Leszka Czarnego 23, dojazd na parking przy Zorzy – ul. Leszka Czarnego 24 zostanie natomiast zamknięty w sobotę od godz. 20.00).

Parking przed Starostwem będzie zamknięty od piątku (19 sierpnia) od godz. 15.30 do poniedziałku (22 sierpnia) do godz. 20.00.

W niedzielę w godz. 8.00 – 16.00 wyłączona z ruchu zostanie ul. Św. Jadwigi Królowej (od garaży na zakręcie do garaży za kościołem). Dodatkowo czasowych ograniczeń w ruchu w godz. 13.00-15.00 należy spodziewać się w czasie korowodu dożynkowego na trasie od kościoła przy ul. Świętej Jadwigi Królowej, przez ul. Starowiejską i rondo do ul. Kasztelańskiej.

Bezpłatny parking na targowisku miejskim podczas Dożynek Województwa Łódzkiego

Parkingi w okolicach parku Solidarności i kościoła św. Jadwigi Królowej będą zajęte przez pojazdy zaproszonych gości, wystawców i organizatorów. Podobnie, jak parkingi przy Urzędzie Miasta i Miejskim Domu Kultury i ul. Nadrzecznej. Dlatego uczestnicy części wystawowo-koncertowej mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu na placu targowym. Będzie on dostępny w niedzielę od godz. 14.00.

Dożynki Wojewódzkie organizują Urząd Marszałkowski w Łodzi i Łódzki Dom Kultury przy współpracy m.in. z Urzędem Miasta w Radomsku.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD