DRUGIE PODEJŚCIE GĘBICZA DO PREZYDENTURY

Reklama

Zgodnie z przewidywaniami Jacek Gębicz będzie ubiegał się o fotel prezydenta Radomska w jesiennych wyborach samorządowych. To kandydat stowarzyszenia Wspólny Samorząd, które na Gębicza postawiło już po raz drugi.

Jacek Gębicz to wieloletni samorządowiec. Po raz pierwszy swoich sił w walce o fotel prezydenta spróbował w 2016 roku. – Nie ma wśród nas lepszego samorządowca i osoby, która nie tylko zna problemy naszego miasta, ale – co ważne, wie jak sobie z nimi poradzić. Jacek Gębicz – to jest nasz kandydat na prezydenta Radomska – zauważyła podczas dzisiejszej konferencji prasowej, prezes Wspólnego Samorządu, Beata Pokora.

O tym, że to Gębicz będzie ubiegał się o najwyższy urząd w Radomsku zadecydował wyniki ankiety, przeprowadzonej wśród członków stowarzyszenia. – Miasto Radomsko potrzebuje zmian. Liczyliśmy na te zmiany 2,5 roku temu, gdy w wyniku przedterminowych wyborów prezydentem naszego miasta został Jarosław Ferenc. Wówczas, jako stowarzyszenie poparliśmy pana Ferenca i nie wstydzimy się tego. Jednak prezydentura pana Ferenca nie spełnia naszych oczekiwań, liczyliśmy na dużo więcej. Radomsko zasługuje na inny sposób zarządzania miastem – podkreśla Gębicz.

Kampania Wspólnego Samorządu ma być merytoryczna i mówiąca o problemach Radomska. – Nie mamy żadnego zamiaru odnosić się do personaliów i stosować  czarnego PR – mówi Gębicz.

Pierwszy problem na jaki wskazał Gębicz dotyczy planów zagospodarowania przestrzennego. – Przez skwer Niemca, który naszym zdaniem jest piękny, ma przechodzić droga. Moim zdaniem będzie to błędem. Chciałbym, aby radomszczanie wypowiedzieli się, czy w tym rejonie jest potrzebna droga – mówi J. Gębicz.

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD