DRZEWO UPADŁO NA TORY

Reklama

Wiejący w godzinach popołudniowych w Radomsku silny wiatr powalił drzewo. Gałęzie upadły na tory kolejowe (obok przejazdu przy ulicy Kościuszki). Do zdarzenia doszło ok. godz. 15.00. Powalone drzewo na kilkanaście minut wstrzymało ruch pociągów na trasie Radomsko – Częstochowa – Piotrków Tryb.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida oraz iOS w sklepach Google Play i App Store.
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD