Dyskoteka integracyjna w Środowiskowym Domu Samopomocy w Radomsku

Reklama

Izolacja spowodowana pandemią koronawirusa dotknęła wiele środowisk, jednak dla osób z niepełnosprawnościami brak kontaktu i integracji był szczególnie uciążliwy.

W czwartek (2 czerwca) Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomsku zorganizował „Dyskotekę Integracyjną” w plenerze, na której bawili się uczestnicy ŚDS-u w Krępie, ŚDS-u w Bełchatowie, ŚDS-u w Dąbrówce, mieszkańcy DPS-u w Radziechowicach, seniorzy z DDPS oraz z Klubu Seniora, uczestnicy WTZ w Radomsku a także uczniowie ze SP nr3, SPnr7 i uczniowie ze SOSW w Radomsku.

Dyskoteka była świetną okazją do zabawy i tańca ale również do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów, o które zadbał DJ „Lewy”. W międzyczasie uczestnicy dyskoteki mogli delektować się pyszną zalewajką serwowaną przez Fundację Pro Panaceum. Radość, zadowolenie i uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych na dyskotece mówiły same za siebie, że warto być razem by przeżywać pozytywne emocje, które na pewno na długo zostaną w pamięci wszystkich.

 

Natomiast z okazji Dnia Mamy 26 maja odbył się „Piknik Rodzinny”. Spotkanie rozpoczął specjalnie przygotowany na tę okazję „koncert życzeń” w wykonaniu uczestników ŚDS. Nie zabrakło takich przebojów, jak “Cudownych rodziców mam”, “Nie ma jak u mamy”, ”Mamo nie pytaj mnie dlaczego”, które wywołały uśmiech i łzy wzruszenia na twarzy rodziców i opiekunów, którzy po zakończeniu koncertu otrzymali od swoich dzieci drobne upominki. Zaproszeni goście złożyli wszystkim rodzicom serdeczne życzenia. Nie zabrakło także dobrej zabawy na świeżym powietrzu i rozmów przy ciastku i dobrej kawie.

 

Czytaj też: Ruszył nabór do programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny”

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD