DZIECI POZNAŁY PRACĘ POLICJI

Reklama

Rozpoczął się cykl zajęć edukacyjno-artystycznych dla dzieci „Kolorowy rejs”. Młodzi radomszczanie odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Radomsku oraz brali udział w zajęciach integracyjnych.

Zajęcia organizowane przez Miejski Dom Kultury w Radomsku pt. „Kolorowy rejs” składają się z dwóch tygodniowych tur. Od poniedziałku do piątku dzieci wezmą udział w ciekawych warsztatach oraz miło spędzą czas w gronie rówieśników.

Pierwszy dzień poświęcono na zajęcia integracyjne oraz wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, gdzie młodzi radomszczanie mogli zapoznać się z tajnikami pracy policji. Największą atrakcją dla dzieci, którą przygotowali funkcjonariusze bez wątpienia była możliwość przejażdżki radiowozem na sygnale oraz przymierzenia części sprzętu policyjnego. Policjanci z zaangażowaniem oprowadzali swoich gości po komendzie oraz opowiadali o działalności policji. Na zakończenie funkcjonariusze odpowiadali na zadawane im pytania oraz poinformowali dzieci jak bezpiecznie spędzać wakacje.

Kolejne dni „Kolorowego rejsu” upłyną pod znakiem dobrej zabawy oraz interesujących warsztatów – program przewiduje m.in. zajęcia integracyjne, sportowe, plastyczne oraz grę terenową.

(info: UM w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD