DZIEŃ INWALIDY W RADOMSKU

Reklama

Spotkania emerytów, rencistów i inwalidów organizowane w ramach obchodów Dnia Inwalidy, wpisały się już na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział Radomsko.

Jak zauważyła prezes Danuta Kusek jest to dzień szczególny, który ma przypominać społeczeństwu, że niepełnosprawni są jego integralną częścią. – Święto to umożliwia spotkanie większej grupie osób, wymianę poglądów, rozmowę o swoich radościach, ale także problemach – mówiła.

Podczas dzisiejszej uroczystości oprócz życzeń nie zabrakło również okolicznościowych przemówień zaproszonych gości, wśród których byli m.in. prezydent Radomska Jarosław Ferenc, dyrektor MDK w Radomsku Elżbieta Kwiatkowska oraz przedstawiciel ES Banku, Dorota Sujka, a zarazem radna miejska.  – Miasto nie jest obojętne na losy i inicjatywy ludzi starszych. Dziękuję Wam za każde słowo oraz zwykłą ludzką radość i życzę zdrowia i sił do dalszych działań – mówił prezydent Radomska.

Uroczystość swoim występem uświetnił chór „Złocisty Promień” działający przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział Radomsko.

 

 

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD