Ekonomik znalazł się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce

Reklama

Uczestnicząc co roku w programie OTWARTA FIRMA, Zespół Szkół Ekonomicznych po raz kolejny otrzymał wyróżnienie i znalazł się w gronie 10 najaktywniejszych szkół ponadpodstawowych w Polsce, czego uhonorowaniem jest już piąta statuetka wręczona za poprzednią edycję.

Liczymy na to, że tegoroczny udział również zostanie uwieńczony sukcesem, biorąc pod uwagę wielkość zaangażowania całej społeczności w realizację programu w każdej edycji. W okresie 16 listopada – 31 grudnia 2020r. przystąpimy do realizacji X już edycji tego przedsięwzięcia, przy współpracy z Młodzieżową Fundacją Przedsiębiorczości. Honorowy patronat nad programem objęło Ministerstw Rozwoju, Pracy i Technologii – mówi Sylwia Gnoińska – szkolny koordynator Otwartej Firmy.

Celem projektu OTWARTA FIRMA jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczna realizacja projektu odbędzie się w formie e-spotkań, podczas których przedstawiciele lokalnego biznesu oraz instytucji radomszczańskich będą mieli wspaniałą okazję do promocji i nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Nasza młodzież natomiast otrzyma możliwość wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki zawodowej.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD