Ekipa z OKSS 10-ka wystrzelała medale podczas Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików

Aż 4 medale zdobyły młodziczki z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego “10-ka” podczas VII Rundy Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików.

Liczne grupy młodzików z klubów województwa łódzkiego gościły w sobotę 17 września w Zduńskiej Woli na strzelnicy Klubu SOKÓŁ. Strzelane były konkurencje karabin i pistolet pneumatyczny.

Ekipa z 10-ki wystrzelała 4 medale w pistolecie pneumatycznym. Nasze młodziczki zdobyły cztery czołowe miejsca. Złoto wystrzelała Asia Tutaj, srebro Zosia Wilczek, brąz Asia Kucharska a Antosia Zielińska uplasowała się na miejscu czwartym – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS 10-ka.

Wśród młodzików Krzysiu Skowronek zdobył srebrny medal. Dla najmłodszego młodzika Oliviera Stolarczyka był to pierwszy start w zawodach tej rangi przygotowujący do kolejnych rywalizacji.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store