Luxbud

EKONOMIK JEDNĄ Z NAJAKTYWNIEJSZYCH SZKÓŁ W CAŁEJ POLSCE

Polonaisse

Sukces Zespołu Szkół Ekonomicznych w Radomsku w 16 edycji Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości. W czwartek 27 lutego przedstawiciele Ekonomika: dyrektor ZSE Małgorzata Kołodziejska, szkolny koordynator DP Sylwia Gnoińska oraz uczniowie Weronika Obst, Szymon Niebelski i Aleksandra Wróblewska z kl. IIC wzięli udział w Gali Przedsiębiorczości podsumowującej 16. edycję Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, która odbyła się w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie.

Ekonomik już po raz siódmy został wyróżniony i znalazł się wśród 24 najaktywniejszych szkół z całej Polski. Ponadto tytuł najaktywniejszego koordynatora Dnia Przedsiębiorczości 2019 roku otrzymała już po raz drugi Sylwia Gnoińska, nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSE. W konkursie dla uczniów „Jak Dzień przedsiębiorczości wpłynął na moje decyzje zawodowe” laureatką w kategorii Praca pisemna została Weronika Obst, uczennica klasy IIC wraz z opiekunem panią Małgorzatą Kołodziejską, a finalistką w kategorii Prezentacja wyróżnienie otrzymała Aleksandra Wróblewska także z klasy IIC wraz z opiekunem panią Sylwią Gnoińską.

– Tym bardziej cieszymy się i jesteśmy dumni z tak dużego sukcesu w tej edycji projektu, w którym nasza szkoła uczestniczy od samego początku, czyli od 16 lat. W 16. edycji Dnia Przedsiębiorczości uczestniczyło 712 szkół, 36 469 uczniów oraz 12 768 firm i instytucji z całej Polski – mówi Sylwia Gnoińska – szkolny koordynator Dnia Przedsiębiorczości.

(fot,info:ZSE)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD