Reklama
KOMBIT-kasy

EKONOMIK REALIZUJE PROGRAM OTWARTA FIRMA

Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku po raz kolejny przystąpił do programu Otwarta Firma

W dniach 18-21 listopada w związku z obchodami w Polsce Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Zespół Szkół Ekonomicznych po raz kolejny przystąpił i aktywnie włączył się w realizację programu OTWARTA FIRMA przy współpracy z Młodzieżową Fundacją Przedsiębiorczości.

Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

-W ramach realizacji projektu Otwarta Firma zaprosiliśmy przedstawicieli lokalnego biznesu oraz instytucji radomszczańskich, dla których jest to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Nasza młodzież natomiast otrzymała możliwość wzbogacenia swojej wiedzy o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki zawodowej. Tematyka na spotkaniach była związana m.in. z prowadzeniem własnej firmy, finansów czy marketingu firmy. Jest to tematyka ekonomiczna oraz z zakresu podstaw przedsiębiorczości, tzw. Biznes Przy Tablicy. Warto również wspomnieć, że w poprzedniej edycji programu nasza szkoła znalazła się już po raz czwarty wśród 10 najaktywniejszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce i została nagrodzona kolejną statuetką, co tym bardziej motywuje nas do podejmowania takich inicjatyw – mówi Sylwia Gnoińska – szkolny koordynator Otwartej Firmy.

Czytaj też: https://pulsradomska.pl/finisaz-wystawy-radomsko-zwyczajne-niezwyczajne/

 

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW