„ELEKTRYK” GRA Z WOŚP

Reklama

Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku od początku istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aktywnie angażuje się w akcję. Każdego roku w placówce odbywa się licytacja gadżetów i przedmiotów, połączona z koncertem. Imprezę zorganizowano w „elektryku” również dziś.

IMGP2676

Uczniowie i nauczyciele mogli wylicytować m.in. szkolne gadżety, sprzęt elektroniczny oraz akcesoria komputerowe. Nie zabrakło również cieszących się dużym zainteresowaniem młodzieży „dni bez pytania” lub „dni bez klasówek”. Uczniowie licytowali też całoroczne miejsca parkingowe przy szkole.

– Społeczność „elektryka” od samego początku istnienia akcji Jurka Owsiaka bierze w niej udział. Bardzo chętnie wspieramy fundację WOŚP. Warto pomagać. Każdy, kto bywał w szpitalach wie, jak dużo jest w nich sprzętu zakupionego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – mówi dyrektor Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych Adam Jałkiewicz.

W ubiegłym roku podczas WOŚP w „elektryku” zebrano ponad 8 tys. złotych. – Myślę, że ciężko będzie pobić ten rekord. W tym roku WOŚP jest tuż przed feriami zimowymi i wielu uczniów nie ma w szkole. Mam jednak nadzieję, że uzbierana podczas licytacji kwota będzie satysfakcjonująca – podkreśla Adam Jałkiewicz.

Czytaj też: WOŚP ZAGRA JUŻ W NIEDZIELĘ. CO W PROGRAMIE?

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD