Era Travel ma sposób na wakacyjną nudę

Reklama

Jeśli lubicie wędrówki, odkrywanie nowych miejsc, połączone z nutą tajemniczości i rywalizacji, to Era Travel przygotowała coś specjalnie dla Was. Tym razem zachęca do uczestnictwa w grze terenowej GeoEra, która oparta jest na zasadach geocachingu, zabawy popularnej zwłaszcza wśród użytkowników odbiorników GPS. Od czasu, kiedy moduł GPS posiada większość telefonów komórkowych, popularność zabawy niezwykle wzrosła.

W grze mogą wziąć udział drużyny składające się od 1 do 3 osób oraz rodziny. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie pocztą elektroniczną zeskanowanej, wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia i ewentualnie zgody rodzica lub opiekuna dla niepełnoletnich uczestników na adres eratravelgeo@gmail.com. Na zgłoszenie organizatorzy czekają od 18 czerwca do 3 lipca.

Zabawa będzie polegać na odnalezieniu jak największej liczby skarbów. W sumie będzie ich 14, tyle ile jest gmin w powiecie radomszczańskim. Współrzędne pozostałych punktów będą podawane sukcesywnie co tydzień, do końca trwania imprezy. Do ich odnalezienia niezbędny będzie nam odbiornik GPS lub urządzenie wyposażone w takowy, np. smartfon. W skrytkach umieszczony będzie tzw. dziennik odwiedzin, do którego wpisywać się będą kolejni znalazcy. Wpis i jego dokumentacja fotograficzna przesłane na nasz adres mailowy będzie warunkiem zaliczenia odkrycia skrytki i przyznania punktów. Dla drużyny, która jako pierwsza odnajdzie “skarb” będzie czekał “certyfikat pierwszego znalazcy”, dający punkty bonusowe. Zwycięskie drużyny otrzymają zestaw upominków.

Więcej informacji: ODKRYWAJ POWIAT RADOMSZCZAŃSKI

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD