Erasmus Day w Ekonomiku [FOTO]

Reklama

25 listopada obchodzimy Ogólnopolski Dzień Erasmusa. W szkołach i instytucjach zaangażowanych w realizację projektów mobilnościowych odbywają się w tym dniu działania promujące program Unii Europejskiej Erasmus+.


W Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku już od 11 lat realizowane są projekty mobilnościowe, w ramach których uczniowie corocznie wyjeżdżają na staże zagraniczne i zdobywają doświadczenie zawodowe. W związku z tym Ekonomik również obchodził Erasmus Day.

Uczniowie oglądali prezentację „Projekty mobilnościowe w ZSE” dzięki której mieli okazję zapoznać się z założeniami programu i realizacją projektów mobilnościowych w szkole. Po projekcji odbył się quiz o Erasmusie na platformie kahoot.it. W szkole zorganizowano również wystawę fotograficzną o stażach zagranicznych. Chętni uczniowie mogli również skorzystać ze specjalnie przygotowanej na ten dzień fotobudki.

Dzień zorganizowała Magdalena Geniusz-Starostka, koordynator projektów Erasmus+.Czytaj też: Przedszkolaki uczciły Światowy Dzień Pluszowego Misia

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD