FIFMANIA 2017 ROZPOCZĘTA

Reklama

Mowa o wirtualnych rozgrywkach piłkarskich  w „FIFĘ 2017”, które przez trzy najbliższe dni odbywają się w hali Extreme Paintball przy ul. ks. Kościowa w Radomsku.

Druga edycja Fifmanii, której uroczystego otwarcia dokonali jej organizatorzy Marcin i Mieczysław Zyskowscy cieszy się nie mniejszym powodzeniem niż jej edycja pierwsza, mająca miejsce w styczniu tego roku.

– Drogą internetową do rozgrywek zgłosiło się blisko 100 osób. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Świadczy to o tym, iż pomysł z organizacją Fifmanii był strzałem z dziesiątkę – zauważa Marcin Zyskowski.

Wzorem pierwszej edycji imprezy uczestnicy biorący udział w turnieju będą rozgrywać mecze w grę „FIFA 2017” za zgodą i na warunkach EA SPORTS. Zwycięzcę letniej edycji fifmanii poznamy w najbliższą niedzielę. Współorganizatorem imprezy jest Forum Samorządowo Gospodarcze w Radomsku. Patronat honorowy nad turniejem objęła poseł Anna Milczanowska, natomiast medialny redakcja dwutygodnika „Pomiędzy Stronami” oraz portalu www.pulsradomska.pl

AKTUALIZACJA 3.09.2017 R: 

Druga edycja „Fifmanii” została rozstrzygnięta. Pierwsze miejsce zajął Jakub Strzelczyk, drugie Filip Kułak, natomiast trzecie Marek Cisek.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD