Select

Food Trucki zaparkowały na Reymonta

Jubiler Ako

Choć szkoła już ruszyła, to zakończenie lata dopiero nadchodzi. Od 3 do 5 września finał tegorocznego cyklu imprez organizowanych pod hasłem Projekt Lato. Wystąpią znani artyści. Zabawy dla najmłodszych poprowadzą instruktorki z MOPS i animatorki na co dzień pracujące z dziećmi – będą konkursy, taniec, malowanie twarzy, olbrzymie bańki mydlane.

Od dzisiaj można kosztować przysmaki kuchni całego świata. Zjeść można w ogródkach ustawionych na odnowionym fragmencie ulicy Reymonta (wyłączonym z ruchu). Przystanek Food Truck z nie tylko kulinarnymi atrakcjami potrwa do niedzieli.

Burgery, frytki belgijskie, pastrami, zapiekanki, regionalne piwo to już klasyka radomszczańskiego Przystanku Food Truck. Są też nowości, np. tortille z różnymi nadzieniami, smaki Azji (także dla wegetarian), owoce morza czy wykwintna kawa i świeże owoce w czekoladzie. Nie zabraknie lodów i waty cukrowej.

W sobotę Letnie Granie. Wystąpią BRO (godz. 17.00), Ronnie Ferrari (godz. 18.30) i na zakończenie o godz. 20.00 – Formacja Nieżywych Schabuff.Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD