Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

FORUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI CORAZ BLIŻEJ

Regionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Radomsku udowadnia, że nie jest  hermetyczna. Dzięki III już Radomszczańskiemu Forum Przedsiębiorczości udowadnia, że jest otwarta nie tylko na przedsiębiorców, ale i na samorządy oraz mieszkańców miasta a także powiatu. Podczas tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się 3 kwietnia poruszony zostanie m.in. temat zagospodarowania przestrzennego. Honorowym gościem Forum będzie prof. Marek Belka.

Tematyka tegorocznego Forum, podobnie jak dwóch poprzednich edycji ma połączyć przedsiębiorców z tymi, którzy tworzą warunki do inwestowania czyli samorządowców – zauważa Dorota Krajewska – Trajdos, wiceprezes Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku. – Tematyka Forum będzie podzielona na dwa panele. Pierwszy będzie dotyczył usług dla biznesu, drugi, skierowany będzie do samorządów, ponieważ będzie dotyczył zagospodarowania przestrzennego – dopowiada Anna Bartkiewicz, dyrektor biura RIPH.

Oprócz wymienionych tegoroczna edycja Forum oscylować będzie wokół następujących zagadnień: kobiety w biznesie, cyberbezpieczeństwa, inwestowania, prowadzenia i dziedziczenia firm.

Patronat medialny nad wydarzeniem organizowanym przez RIPH w Radomsku objęła redakcja dwutygodnika „Pomiędzy Stronami” oraz portalu: www.pulsradomska.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW