Fundacja OmeaLife zaprasza na Różowy Piknik

Reklama

Już 7 sierpnia, odbędzie się II edycja eventu “Różowy Piknik” w Radomsku.

W “Różowym Miasteczku” znajdzie się kącik wsparcia dla rodzin osób chorych. Wolontariuszki Fundacji OmeaLife z chęcią podzielą się z odwiedzającymi swoimi doświadczeniami przy koszyku owoców.

Piknik to okazja do porozmawiania w luźnej, niezobowiązującej atmosferze ze specjalistami z zakresu: chirurgii, onkologii, ginekologii, fizjoterapii, dietetyki, psychoonkologii.

Radomszczańskie Omejki, które są najlepszym dowodem na to, że rak piersi to nie wyrok, pokażą jak poprawnie badać piersi. Swoim niemałym doświadczeniem chętnie podzielą się Amazonki z naszego niasta.

Dla najmłodszych odwiedzający przygotowano moc atrakcji: dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia i animacje z pedagogami z Publicznego Przedszkola nr 6 w Radomsku

Podkreślając istotę aktywności fizycznej w Parku Solidarności odbywać się będą zajęcia z jogi oraz Zumby. “Panaceum Fitness Club” przedstawi propozycję ćwiczeń całego ciała na trampolinach.

“Chwila Oddechu” poszerzy zakres wiedzy w kwestii tlenoterapii.

Oprócz tego firma Velex z Częstochowy, przedstawi swoją ofertę pojazdów elektrycznych.

Szpital Powiatowy w Radomsku przygotuje punkt szczepień przeciw covid-19. Chętni przyjeciem szczepionki firmy Pfizer, proszeni są o kontakt z koordynatorem działań Fundacji OmeaLife – rak piersi nie ogranicza: Alicją Czarnecką (tel. 506 383 666, mail: aczarnecka@omealife.pl).

Imprezę zakończy “Kino na leżakach” filmem “Pechowi szczęściarze”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD