GALA BOKSU: WŚRÓD GOŚCI KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK

Reklama

W sobotę 27 października 2018 r. odbędzie się trzecia edycja Gali Boksu o Puchar Starosty Radomszczańskiego. Impreza rozpocznie się o godz. 18.00 w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

fot. wikipedia

Wydarzenie, podobnie, jak poprzednie edycje, odbywa się pod hasłem ,,Boks w ringu, nie na ulicy” i ma na celu popularyzację sportu, jakim jest boks oraz pomoc młodym obiecującym sportowcom w dalszym rozwoju ich pasji bokserskiej. Impreza połączona będzie z akcją charytatywną, a całkowity dochód ze zbiórki przekazany zostanie na pomoc i leczenie ośmioletniej Julki, u której wykryto guza mózgu. Dziewczynka walczy o powrót do zdrowia!

Przypomnijmy: Gala Boksu, organizowana od 2016 r. na trwałe wpisała się w kalendarz sportowych wydarzeń powiatu. Od trzech lat impreza ta przyciąga coraz większe rzesze miłośników boksu oraz dostarcza kibicom niezapomnianych wrażeń.

Szczególną atrakcją Gali jest obecność gości specjalnych, którymi są znani bokserzy. W tym roku swoją obecność zapowiedzieli już m.in. Mariusz „Wiking” Wach, Robert „Arab” Parzęczewski, Krzysztof ,,Diablo” Włodarczyk, Albert ,,Dragon” Sosnowski, Damian Jonak oraz Sasha Sidorenko. Organizatorzy gali: Powiat Radomszczański, Klub Sportowy Nokaut Radomsko, Powiatowa Hala Sportowa w Radomsku.

Patronat medialny: dwutygodnik „Pomiędzy Stronami”, portal www.pulsradomska.pl

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD