www.xvideosking.me

avgle

KULTURAZ ŻYCIA MIASTA

GALERIA PIĄTKA ZAFUNKCJONOWAŁA W NASZYM MIEŚCIE

Nie ma jednego adresu. Ma ich pięć. Bo właśnie w pięciu miejscach przez miesiąc można będzie oglądać wystawiane prace. W ciągu roku zaprezentuje się dwanaścioro artystów. Będą to przede wszystkim radomszczanie albo ludzie związani z Radomskiem, ale nie tylko. Organizatorzy Galerii Piątka zapowiadają niespodzianki.

Prace będą eksponowane m.in. w restauracji „LAS” oraz radomszczańskich placówkach kultury. Konkret: do 4 października w radomszczańskim muzeum prezentowana jest grafika Agnieszki Półroli.

AGNIESZKA PÓŁROLA urodziła się w Radomsku 27 kwietnia 1967 r. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie, filię w Katowicach. W 2004 r. Otrzymała stopień doktora sztuki w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w dyscyplinie artystycznej: grafika. W 2008 r. uzyskała stopień doktora habilitowanego. Obecnie pracuje na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie na stanowisku profesora nadzwyczajnego UJD. Swoje prace prezentowała na wielu wystawach indywidualnych i kilkudziesięciu zbiorowych w kraju i za granicą (Belgia, Czechy, Niemcy, Słowacja, Węgry, USA.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.