Select

GMINA DOBRYSZYCE: DACHOWAŁ OPEL

Polonaisse

O dużym szczęściu może mówić 22 -letni mieszkaniec gminy Dobryszyce, który w nocy z 5 na 6 czerwca 2018 roku doprowadził do “dachowania” opla. Do zdarzenia doszło w miejscowości Blok Dobryszyce.

– Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i doprowadził do przewrócenia samochodu na dach. Na szczęście 22 – latek nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Mężczyzna ten był trzeźwy. Policjanci nałożyli na niego mandat karny – mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

W ciągu pięciu miesięcy bieżącego roku na terenie powiatu radomszczańskiego policjanci odnotowali 626 zdarzeń w ruchu drogowym, w tym 78 wypadków drogowych oraz 548 kolizji. W wypadkach tych zginęło 5 osób a 101 zostało rannych. Najczęstszymi przyczynami zdarzeń drogowych, niezmiennie od kilku lat są: niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami.

(fot. KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej
Polonaisse

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD