GMINA PRZEDBÓRZ: KIEROWCA SKODY WJECHAŁ W MASZYNĘ LEŚNĄ

Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 2 listopada 2017 roku, po godzinie 6.00 w miejscowości Wygwizdów w gminie Przedbórz.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 39- letni kierujący skodą, jadąc w kierunku Przedborza wyjeżdżając zza wzniesienia uderzył w leśną maszynę – forwarder jadącą w tym samym kierunku.

– Maszyna ta nie miała tylnego oświetlenia. 39 – letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego został przewieziony do radomszczańskiego szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. 25 – letni kierujący pojazdem wolnobieżnym nie odniósł obrażeń ciała. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają, który z kierowców i w jakim stopniu przyczynił się do zaistnienia tego zdarzenia – mówi rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Radomsku Aneta Wlazłowska.

Na kanwie tego wypadku, policjanci apelują do właścicieli maszyn i pojazdów rolniczych o właściwe ich oświetlanie, sprawdzanie stanu technicznego oraz o ostrożność i rozwagę podczas kierowania tymi pojazdami. Przypominamy, że nieoświetlone pojazdy stwarzają zagrożenie dla kierujących nimi oraz innych użytkowników dróg.

(fot. KPP w Radomsku)

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD