Reklama
KOMBIT-kasy

Gratulacje dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku podsumował swą pracę oraz działania związane ze wsparciem udzielanym w ramach Tarczy Antykryzysowej.

W ramach wsparcia dla firm i przedsiębiorców, których dotknęły skutki epidemii COVID-19 PUP w Radomsku rozdysponował kwotę ponad 44 mln zł (podpisano ok. 7 tys. umów). By jak najlepiej i jak najszybciej przekazać pomoc, urzędnicy radomszczańskiego pośredniaka współpracowali z Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku, Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową oraz lokalnymi biurami rachunkowymi. PUP pozostał otwarty dla klientów znacznie dłużej niż zwykle, a jego urzędnicy rozpatrywali wpływające wnioski od godz. 4.00 rano do 19.00 wieczorem, także w niedziele i święta.

Załoga Powiatowego Urzędu Pracy stanęła na wysokości zadania. Pandemia, której skutki dotknęły wiele radomszczańskich przedsiębiorców, postawiła przed Wami nowe wyzwania, a Wy udowodniliście, że potraficie im sprostać. Doceniamy to tym bardziej, bo wiemy, że sprawne funkcjonowanie służb zatrudnienia wymaga pełnej koordynacji wielu działań – mówi Ewa Gajzler, Członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego, która uczestniczyła w spotkaniu. – Dziękując za codzienną pracę, profesjonalizm, odpowiedzialność i efektywne wspieranie mieszkańców naszego powiatu na trudnym rynku pracy, życzę kierownictwu i wszystkim pracownikom urzędu satysfakcji z wykonywanych zadań oraz niesłabnącego optymizmu i pozytywnej energii w każdym dniu.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW