MEBIN

Groźny wypadek na DK 91. Zderzyły się 3 samochody

Robutkowo

Dzisiaj po godz. 12 w miejscowości Kletnia (gm. Gomunice), na drodze krajowej nr 91 doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Z ustaleń policjantów wynika, że 56- letni kierujący dostawczym mercedesem jadąc w kierunku Radomska (w ruchu spowolnionym) nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył hyundaia a ten w jadącego przed nium forda. Droga K91C była całkowicie nieprzejezdna w obu kierunkach na czas prowadzenia działań ratowniczych. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR, którego załoga zaopatrzyła medycznie dwie osoby podróżujące hyundaiem. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. To standard tam. Jeżdżę często tą drogą i busiarze czy śnieg, czy lód siedzą na zderzaku i dojeżdżają. Do tego po 80-90km/h w zabudowanym i wyprzedzanie na chama we wszystkich niedozwolonych miejscach i wbijanie na siłę między jadące auta. Teraz takie czasy, że kierowcy z łapanki są brani bo nikt normalny za grosze nie chce jeździć i oto efekty. Szkoda, że kompletnie nie widać tam policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Puls Radomska

FREE
VIEW