Solarprojekt
Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

GRZEGORZ SZYMCZAK NAUCZYCIEL I NACZELNIK WYDZIAŁU EDUKACJI W STAROSTWIE POWIATOWYM W RADOMSKU ZOSTAŁ EMERYTEM…

Zna go wiele pokoleń uczniów i absolwentów popularnego radomszczańskiego Mechanika. W szkole nie tylko uczył, ale też nią kierował w randze wicedyrektora. Przez wiele lat, jako naczelnik Wydziału Edukacji i Oświaty Starostwa Powiatowego w Radomsku czuwał nad powiatową oświatą. O kim mowa? O Grzegorzu Szymczaku, który od kilku tygodni jest szczęśliwym emerytem, któremu za lata bardzo dobrej pracy – co podkreśla starosta radomszczański Beata Pokora – podziękowano oficjalnie podczas Powiatowych Obchodów Dnia Nauczyciela.

– Jest to dla mnie bardzo wzruszająca chwila. W moim przekonaniu pozostawiam powiatową oświatę w dobrej kondycji – zauważył były naczelnik Grzegorz Szymczak. – Bardzo serdecznie dziękuję pracownikom edukacji. Takich pracowników każdy „szef” chciałby mieć. Myślę, że moja następczyni doceni zaangażowanie i pracę załogi wydziału  – dodał G. Szymczak.

Nowym naczelnikiem wydziału edukacji i oświaty Starostwa Powiatowego w Radomsku w drodze konkursu została Agnieszka Skura – Garbaciak, która podczas dzisiejszej uroczystości obiecała nie zawieść tak kierownictwa powiatu, jak i zapewniła, iż nie obniży poprzeczki, którą w trosce o dobro powiatowej oświaty tak wysoko podniósł jej poprzednik…

Tagi
Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW