Reklama
KOMBIT-kasy
Z ŻYCIA MIASTAZ ŻYCIA MIASTA I POWIATU

GRZEGORZ SZYMCZAK NAUCZYCIEL I NACZELNIK WYDZIAŁU EDUKACJI W STAROSTWIE POWIATOWYM W RADOMSKU ZOSTAŁ EMERYTEM…

Zna go wiele pokoleń uczniów i absolwentów popularnego radomszczańskiego Mechanika. W szkole nie tylko uczył, ale też nią kierował w randze wicedyrektora. Przez wiele lat, jako naczelnik Wydziału Edukacji i Oświaty Starostwa Powiatowego w Radomsku czuwał nad powiatową oświatą. O kim mowa? O Grzegorzu Szymczaku, który od kilku tygodni jest szczęśliwym emerytem, któremu za lata bardzo dobrej pracy – co podkreśla starosta radomszczański Beata Pokora – podziękowano oficjalnie podczas Powiatowych Obchodów Dnia Nauczyciela.

– Jest to dla mnie bardzo wzruszająca chwila. W moim przekonaniu pozostawiam powiatową oświatę w dobrej kondycji – zauważył były naczelnik Grzegorz Szymczak. – Bardzo serdecznie dziękuję pracownikom edukacji. Takich pracowników każdy „szef” chciałby mieć. Myślę, że moja następczyni doceni zaangażowanie i pracę załogi wydziału  – dodał G. Szymczak.

Nowym naczelnikiem wydziału edukacji i oświaty Starostwa Powiatowego w Radomsku w drodze konkursu została Agnieszka Skura – Garbaciak, która podczas dzisiejszej uroczystości obiecała nie zawieść tak kierownictwa powiatu, jak i zapewniła, iż nie obniży poprzeczki, którą w trosce o dobro powiatowej oświaty tak wysoko podniósł jej poprzednik…

Tagi
Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW