Reklama
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

III RADOMSZCZAŃSKA GALA SPORTÓW WALKI PRZED NAMI

W sobotę 27 kwietnia podczas III Radomszczańskiej Gali Sportów Walki odbędzie się dziewięć pojedynków. W Miejskiej Hali Sportowej nie zabraknie również zawodników radomszczańskich klubów: Mariusza Rozpędzkiego oraz Sebastiana Nowaka. Bilety na wydarzenie są już dostępne w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 Podczas tegorocznej gali odbędą się trzy walki międzynarodowe. W Radomsku zmierzą się utytułowani zawodnicy mistrzowie Polski muay thai, mistrz świata K1, wicemistrz świata muay thai, wicemistrz Europy i medalista „The World Games” (karta walk w załączeniu). Wzorem lat ubiegłych podczas gali nie zabraknie również pojedynku pań. Na godz. 18.00 zaplanowano walki amatorskie natomiast już o 19.00 rozpoczną się walki zawodowe.

 Przed walką zaplanowano również pokaz muay boran, czyli starożytnego muay thai. Grupę przygotował Rafał Simonides – utytułowany zawodnik i  aktualny trener reprezentacji polskiej w tajskim boksie, którego również nie zabraknie podczas pokazu. Będzie on również podczas piątkowego ważenia zawodników i konferencji.

 Głównym organizatorem Gali jest Miasto Radomsko i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku. Bilety w cenie 25 złotych dostępne są w  kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomsku.

 

 

 

 

 

Pokaż więcej
Reklama

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW