Solarprojekt
SPORTZ ŻYCIA MIASTA

III RADOMSZCZAŃSKI BIEG EKSTREMALNY PRZED NAMI

Dokładnie za miesiąc, czyli 10 sierpnia odbędzie się III Radomszczański Bieg Ekstremalny. Wydarzenie nastawione jest na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano „najtwardszego zawodnika”. Na trasie znajdują się  przeszkody, które weryfikują sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną uczestników. Bieg odbędzie się wokół zbiornika na Wymysłówku. Zapisy na bieg z gwarancją otrzymania pakietu startowego przyjmowane są do 2 sierpnia 2019 roku. Dokonanie zapisu w terminie późniejszym będzie możliwe w miarę dostępności miejsc.

W programie biegu dodatkowo znajdują się pokazy Szwadronu 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, pokazy Wojsk Obrony Terytorialnej z Łodzi, pokaz Sekcji Spadochronowej przy WAT Warszawa, stoisko WKU Tomaszów Mazowiecki oraz Fundacji Sprzymierzeni z Grom, koncert grupy Eddie – Marta Zalewska z Zespołem oraz wiele innych atrakcji!

Celem biegu jest propagowanie aktywności ruchowej, która wymaga połączenia umiejętności pochodzących z różnych dziedzin aktywności fizycznej, rywalizacji z umiejętnością współpracy, wysiłku fizycznego z dobrą zabawą oraz wsparcie Fundacji „Sprzymierzeni z GROM”.  Bieg poświęcony jest weteranom, którzy utracili zdrowie w czasie wykonywania działań bojowych w kraju i poza jego granicami.

 

Pokaż więcej
Jubiler Ako

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW