www.xvideosking.me

avgle

Z ŻYCIA MIASTA

IN VITRO OD STYCZNIA W RADOMSKU

Wszystko wskazuje na to, iż od stycznia 2020 roku w Radomsku zacznie funkcjonować program in vitro. Wojewoda łódzki odrzucając anonimowy donos, dał zielone światło do zafunkcjonowania programu. Wdrożenie w naszym mieście programu wsparła też prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która na ręce inicjatorki akcji Magdaleny Spólnickiej przekazała opracowany w Łodzi program zapłodnienia pozaustrojowego.

Przypomnijmy. Z inicjatywą zafunkcjonowania w Radomsku programu in vitro wyszła grupa radomszczanek na czele z Magdaleną Spólnicką. Panie przez dwa tygodnie zbierały głosy poparcia. Pod wnioskiem podpisało się 1700 osób. Inicjatorki zaproponowały, by w budżecie miasta na 2020 rok zabezpieczyć na in vitro 100 tys. złotych. Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Wojewoda odrzucając donos, dał zielone światło.

Sprawa jest rozwojowa. Wczoraj (3 października) prezydent Łodzi Hanna Zdanowska przekazała Magdalenie Spólnickiej dokumentację dotyczącą łódzkiego programu dofinansowania in vitro. – Wiem, że Radomsko, dzięki Magdalenie Spólnickiej chce taki program uruchomić. Wiem, że rada miejska zobowiązała do tego prezydenta. Mając to na uwadze przekazuję opracowany w Łodzi program, który fantastycznie zdaje egzamin. Mamy przeszło 150 dzieciaków urodzonych z ramach programu, kolejne 200 osób uczestniczy w nim. Żeby przyspieszyć ten proces Radomsko musi mieć dokument, który jasno określa zasady i procedury. I żeby samorząd miasta nie ponosił dodatkowych kosztów, bo one są duże, przekazuję nasz program Radomsku. Czyńcie z tego dobro – zauważa prezydent Łodzi,  Hanna Zdanowska.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close
Puls Radomska

FREE
VIEW
mormon gets cock sucked.xnxx cute busty girl riding dildo on cam.