INDESIT POSZUKUJE PRACOWNIKÓW

Reklama

We wtorek 13 czerwca 2017 r. Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku organizuje giełdę pracy na stanowisko operator wózka widłowego na potrzeby firmy Indesit Company Polska sp. z o.o.

Mile widziani są kandydaci do pracy z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych, natomiast w przypadku braku ww. uprawnień pracodawca we własnym zakresie deklaruje przeszkolić kandydatów do pracy. Proponowane wynagrodzenie na ww. stanowisku to 14,00 zł/h brutto, po 3 miesiącach okresu próbnego 14,50 zł/h brutto. Zatrudnienie bezpośrednio z firmą Indesit Company Polska Sp. z o.o. Pracodawca zapewnia atrakcyjny pakiet socjalny. Dodatkowo w tym samym dniu odbędzie się giełda pracy na stanowiska: pracownik produkcji, kontroler jakości wyrobu gotowego, kontroler jakości procesu.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko boksy od nr 4 do 18  lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew. 31 lub 42

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD