IV Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości

Reklama

Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości to największe wydarzenie biznesowe w regionie radomszczańskim przygotowywane z myślą o przedsiębiorcach i samorządowcach, które odbyło się w środę (28 września). Tegorocznej IV edycji przyświeca pytanie „Dokąd zmierza gospodarka?”.


Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa po pandemicznej przerwie wróciła do organizacji Radomszczańskiego Forum Przedsiębiorczości.

Forum rozpoczęto od wręczeniem statuetek firmom, których działalność wyróżnia się na lokalnym rynku. Nagrody otrzymali:

  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku – za łączenie tradycji z nowoczesnością,
  • Grupa Elear – za działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Radomsku i powiecie radomszczańskim,
  • Cobra Yacht – za łączenie jakości, pasji i tradycji polskiego rzemiosła w przemyśle jachtowym,
  • Blok-Bud – za dynamiczny rozwój i wdrażanie nowych technologii w produkcji.

Udział w wydarzeniu wzięli rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw Adam Abramowicz, dyrektor generalna Sądu Arbitrażowego Agnieszka Duplik oraz wiceprezes Prokuratorii Generalnej Luiza Modzelewska.

Po oficjalnym rozpoczęciu wydarzenia przyszedł czas na wykłady ekspertów. Pierwszy z dwóch paneli został poświęcony “Metodom zarządzania sporami” (zagadnienia związane z mediacją i innymi sposobami polubownego rozwiązywania sporów w obrocie gospodarczym), a drugi dotyczył “Inflacji, recesja i drogi wyjścia z kryzysu” (wykład pt. Demografia, wzrost i inflacja: skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy” wygłosi prof. Dr hab. Filip Chybalski z PŁ).

Przygotowano również wiele imprez towarzyszących, m.in. Forum Młodych (warsztaty fotograficzne i warsztaty ,,Młodzi liderzy mają głos”), warsztaty ,,Zero Waste”, koncert Orkiestry Dętej EXPRESJA oraz stoiska promocyjne.

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD