NA SYGNALE

JADĄC PO PIJAKU I BEZ UPRAWNIEŃ SPOWODOWAŁ WYPADEK

Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Wąglin. W toku policyjnych czynności okazało się, że kierujący audi A6, 22 -letni mieszkaniec gminy Masłowice nie miał prawa jazdy, a na dodatek był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku. Sprawcy, grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń policji wynika, iż kierujący audi A6, 22 -letni mieszkaniec gminy Masłowice, jadąc w kierunku Kodręba, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków ruchu i po wyjechaniu z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem.

 

– Audi zjechało na pobocze, uderzyło w ogrodzenie posesji, a następnie zatrzymało się na lewym boku. W aucie jechało dwóch mężczyzn, kierujący został przewieziony do szpitala w Radomsku, natomiast pasażer, również mieszkaniec gminy Masłowice, z poważnym urazem głowy trafił do szpitala w Bełchatowie – relacjonuje nadkom. Włodzimierz Czapla z KPP w Radomsku.

Po przeprowadzeniu czynności okazało się, że kierujący audi nie miał prawa jazdy, a na dodatek był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku. Sprawcy grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(Fot: archiwum policji)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close