Jak dbać o siebie i mieć dobre życie? Z okazji dnia kobiet w MDK odbędzie się niepowtarzalne szkolenie z Mariolą Trzepizur

Reklama

Z okazji Dnia Kobiet, 7 marca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbędzie się niepowtarzalne szkolenie z Mariolą Trzepizur. To wyjątkowa okazja, aby celebrować to wyjątkowe święto, zdobywając nową wiedzę i umiejętności.


Odkryj potęgę świadomości i jej wpływ na Twoje życie! Dołącz na wyjątkowe szkolenie i pozwól sobie na głęboki rozwój osobisty pod okiem Marioli Trzepizur – doświadczonej coach, mentorki i trenerki holistycznego rozwoju.

Świadomość, to największy dar, jaki posiadamy. Jeżeli brakuje nam świadomości nie jesteśmy w stanie wzrastać, rozwijać się, realizować siebie, wspierać innych. Ciało doświadcza zmęczenia, pojawiają się trudności w relacjach, pracy, biznesie i innych okolicznościach naszego życia.

Dlatego ważne, aby rozwijać i poszerzać swoją świadomość każdego dnia, żeby dodawała nam sił witalnych, wspierała i ubogacała nasze życie. Świadomość jest kluczem do uzyskania wewnętrznej równowagi, harmonii, zdrowia, życiowych sukcesów, potencjału do radzenia sobie z trudnościami, budowania wartościowej relacji ze sobą i z innymi.

Co zyskasz uczestnicząc w szkoleniu?

  • Zrozumiesz, czym jest świadomość i podświadomość oraz jakie mają wpływ na Twoje życie.
  • Nauczysz się, jak nawiązywać głęboki kontakt ze swoimi emocjami i ciałem.
  • Odkryjesz, jak skutecznie komunikować się, będąc w zgodzie ze sobą i innymi.
  • Dowiesz się, jak zwiększyć satysfakcję i radość w codziennym życiu.

Mariola Trzepizur z wykształcenia bioenergoterapeutka i dyplomowany coach, trenerka holistycznego rozwoju, w swojej pracy łączy sprawdzone metody z autorskimi narzędziami. Jej sesje i warsztaty są pełne empatii, energii i inspiracji do zmian. Mariola jest również praktykiem transformacji kwantowych oraz terapeutą metody Zdenko Domancica, co czyni ją wyjątkowym przewodnikiem na drodze do zdrowia i wewnętrznej harmonii.

Nie przegap szansy na spotkanie z osobą, która z pasją wspiera ludzi w ich rozwoju i zdrowieniu na wielu poziomach: emocjonalnym, duchowym, fizycznym i intelektualnym.

Niech ten Dzień Kobiet będzie dla Ciebie początkiem czegoś pięknego. Daj sobie szansę na rozwój i spędź ten dzień w sposób, który przyniesie Ci radość i nową energię.

Darmowe szkolenie odbędzie się 7 marca w MDK o godz. 17.00.


Czytaj też: Jak wygląda praca w policji? Przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD