JAKUB JĘDRZEJCZAK KANDYDATEM NA PREZYDENTA RADOMSKA

Reklama

To już pewne. Jakub Jędrzejczak w jesiennych wyborach samorządowych będzie się ubiegać o fotel prezydenta Radomska. To pierwszy oficjalnie ogłoszony kandydat. Jędrzejczak jest kandydatem Platformy Obywatelskiej.

Od dłuższego czasu Jakub Jędrzejczak wymieniany był jako potencjalny kandydat na prezydenta Radomska z ramienia Platformy Obywatelskiej. Decyzja o starcie w wyborach zapadła w poniedziałek 26 marca 2018 r. w godzinach wieczornych. Oficjalne stanowisko dotyczące kandydata PO na urząd prezydenta Radomska wydał dziś szef powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej Jacek Zacharewicz.

Oto jego treść:

„W poniedziałek 26 marca 2018 roku Platforma Obywatelska w Radomsku zakończyła procedurę udzielania rekomendacji na kandydowanie w wyborach samorządowych w 2018 roku na urząd Prezydenta Radomska. Zarząd powiatowy, miejski oraz nasi członkowie udzielili poparcia Jakubowi Jędrzejczakowi. Dokonując wyboru kandydata szczególną uwagę zwrócono na jego wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej, kompetencje zawodowe, umiejętności zarządcze oraz zaangażowanie w rozwiązywanie problemów mieszkańców miasta” .

Chcesz być na bieżąco - zainstaluj naszą aplikację na swoim telefonie!

Darmowa aplikacja dostępna do ściągnięcia na Androida, oraz iOS w skelpach Google Play i App Store 
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Puls Radomska

DARMOWY
POGLĄD